Zapraszamy na WOLONTARIAT
Właśnie rozpoczynamy poszukiwania osób chętnych dołożyć cegiełkę do naszego wspólnego święta.
Jeżeli chcesz do nas dołączyć to wypełnij ten formularz: https://forms.gle/NwoCchY5u6WXZs5m6
W tym roku chcielibyśmy Was zaangażować znacznie wcześniej, będziemy organizować zjazdy na Łące w weekendy na wakacjach. Te zjazdy sa super, lepiej się poznamy.
Jeżeli macie pytanie, piszcie na wolontariat.uroczysko@gmail.com
Florentyna, Natalia i Emil, team od wolo, zorganizują spotkanie online, gdzie rozwieją wszelkie wątpliwości.
Jak już tak zapraszamy, to może kilka słów o nas…
Połączyła nas wspólna zajawka do zbudowania jedynego w swoim rodzaju festiwalu.
Każdy z nas jest inny, ma inne umiejętności, doświadczenia, zainteresowania, wrażliwość, na swój sposób odbiera świat, ma odmienną wizję jego kreowania. Dzięki temu swojego rodzaju chaosowi, tej rożnorodności, powstała niesamowita energia, która nas łączy i napędza. Każdy z nas ma tutaj pełną wolność w wyborze własnych kompetencji, określenia swoich obowiązków. Wynikają one z naszych naturalnych talentów, predyspozycji i zdolności, dzięki temu chce nam się jeszcze bardziej. Oczywiście mamy tutaj obowiązki wspólne, mniej lub bardziej przyjemne, które brać na klatę po trochę musi każdy. A obowiązków jest dużo.
Żyjemy przekonaniu, że od samego początku tworzymy wspólną wizję miejsca, kreujemy przestrzeń, powołujemy do życia własny świat, do którego, na te kilka sierpniowych dni zapraszamy cudownych ludzi.
Przyświeca nam wspólna idea, że robimy to najlepiej jak potrafimy i robimy to non profit.
Dla nas to bajeczna, cudowna przygoda. Na początku był chaos, a my mamy w rękach niesamowitą możliwość, żeby z niego krok po kroku, rok po roku, budować nasze Uroczysko. A przy tym wybornie się bawimy.