Uroczysko jest inicjatywą zapoczątkowaną w 2017 roku. Jest to festiwal w formie DIY (do it yourself). Na ogromnej działce, położonej w Górach Kaczawskich, na którą składają się łąki poprzecinane lasami, tworzymy alternatwny świat. Budujemy sceny, drewnianą infrastrukturę, aranżujemy leśne ścieżki, wieszamy huśtawki, jest nawet amfiteatr. Wszystko to pięknie dekorujemy, żeby na koniec Was zaprosić na 4 dniowe, sierpniowe święto.
Festiwal jest osadzony w kulturze psytrance, z naciskiem na to by był to festiwal przyjazny rodzinom z dziećmi, które mają na wyłączność swoją strefę, z dala od scen. Program festiwalu jest wypełniony różnymi warsztatami, które bardzo często prowadzą sami uczestnicy wydarzenia, którzy wcześniej się zgłosili i zainteresowali nas swoją ofertą. Jest joga, gimnastyka, solidne zaplecze sanitarne. Jest darmowy parking i pole namiotowe ze strefą dla kamperów i przyczep kempingowych, jest strefa gastro z pysznym jedzonkiem od zaprzyjaźnionych foodtracków i z legendarnym jeż stoiskiem Koła Gospodyń Wiejskich w Pastewniku. Jest mały market, gdzie zajdziesz kramiki z cudownym rękodziełem, pracami, towarami, usługami – czego dusza zapragnie.

Muzyka gra na 3 scenach: Trance, Chill oraz LIve/Ambient

Zabierz przyjaciół, czworonoga i przyjeżdżaj do nas, przenieś się na kilka dni do świata Uroczyska i naładuj baterie w otoczeniu natury i cudownych ludzi.

Do zobaczenia 🙂