Jesteśmy grupą znajomych, których drogi skrzyżowały się na wydarzeniach i festiwalach, głównie psytransowych. Połączyła nas wspólna zajawka do zbudowania jedynego w swoim rodzaju festiwalu.
Każdy z nas jest inny, ma inne skille, doświadczenia, zainteresowania, wrażliwość, na swój sposób odbiera świat, ma odmienną wizję jego kreowania i kładzie nacisk na szczegóły, na które ktoś inny nawet by nie wpadł. Dzięki temu swojego rodzaju chaosowi, tej rożnorodności powstała niesamowita energia, zrodziły się piękne przyjaźnie, miłości, nieprzerwane ożywione dyskusje, chęć tworzenia czegoś pięknego i niekonwencjonalnego. Są radości i są smutki, są smiechy, a czasem są łzy. Przeżywamy wspólnie cały wachlarz emocji, co nas tylko buduje i wzmacnia jako jedność. Każdy z nas  ma tutaj pełną wolność w wyborze własnych kompetencji, określenia swoich obowiązków, wynikają one z naszych naturalnych talentów i zdolności, dzięki temu chce nam się jeszcze bardziej. Oczywiście mamy tutaj obowiązki wspólne, może mniej przyjemne, które brać na klatę po trochę musi każdy, tak, ale to tylko nas dyscyplinuje, więc raczej jest bez marudzenia 🙂
Żyjemy przekonaniu, że od samego początku tworzymy wspólną wizję miejsca, kreujemy przestrzeń, powołujemy do życia własny świat, do którego, w tych kilka sierpniowych dni, najpiękniejszych dni w roku, zapraszamy cudownych ludzi, aby razem z nami poczuli tą enegrię, stworzyli swój kosmos, przenieśli się do innego wymiaru i przeżyli coś co będzie w ich i naszej pamięci na zawsze.
Przyświeca nam wspólna idea, że robimy to najlepiej jak potrafimy i robimy to non profit.
Nikt z nas nie czerpie z tego personalnych korzyści finansowych, co pozwala nam działać w swojego rodzaju czystości, w kontekscie naszych pobudek, naszego 'dlaczego'  to robimy. To pozwala nam powiedzieć, że organizowanie festiwalu jest naszą pasją i napędzani jesteśmy czystą miłością do tego co wspólnie tworzymy.

Dla nas to niesamowita, cudowna przygoda, źródło szczęcia i spełnienia. Na początku był Chaos, a my mamy w rękach niesamowitą możliwość, żeby z niego krok po kroku, rok po roku, budować nasz idealny świat,  Uroczysko. A przy tym wybornie się bawimy.